Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

RYBCZEWICE-wybory samorządowe

Utworzony przez Ziomek, 26 września 2014 r. o 08:20
Panie Sławku ależ obecny Wójt ma druzgoczącą większość bo aż 12-tu swoich radnych i jakby tylko mu się chciało to jest w stanie przeforsować wszystko, ale woli nie robic nic...
Popieram wększość rady to ludzie Pana Wójta, ale nie myślałem, że aż taka :) . To Wójtowi nikt nie mógł przeszkadzać w rządzeniu, mógł robić co tylko chciał - ale on nie chciał, liczył na drapane. Teraz sam się drapie w głwę, jak to będzie ...... :lol: ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szima, Jesteś ślepo ustawiony na krytykę i nic ponad to .Powiedz, jak z tobą dyskutowac jak nie jesteś w stanie przyjąc żadnych argumentów ? No ale dobra ,załóżmy ze wygra Pani Masicz i jej kandydaci na radnych i co ?Słucham .Poczaruj nas tą opowieścią o krainie mlekiem i miodem płynącej jaką się staną Rybczewice :)
Piszę o faktach, Ty żadnych argumentów nie przedstawiłeś, więc do czego tu się odnosić. Jeżeli chodzi o przyszłość naszej gminy po wyborach wygranych przez komitet Pani Masicz to nalęży pytac Paną Masicz i jej ludzi. Zapoznaj się leniuchu z osobą i dokonaniami Pani Masicz i jej kandydatami i porównaj z dokonaniami Pana Wójta i jego kandydatów, tam znajdziesz odpowiedź. Znajdż powiązania w obozie Pana Wójta tam jest rozwiązanie zagatki. Kto z kim lody kręci? Co w trawie piszczy? To czy się zmieni na lepsze zależy od tych wyborów, jak się nie zmieni władzy to za cztery lata będzięmy spłcać kredyty starego systemu Pana Kwiatosza z naszych podatków, bo pociąg z kasą unijną odjedzie w siną dal. Nasz wybór, nasza gmina i nasze podatki. Pozdrawiam :)
Ostatnio edytowany 31 października 2014 r. o 20:02
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skąd to ślepe przekonanie u ciebie że Pani Masicz i jej ekipa będa lepsi od obecnych ?A jak będa gorsi ? Może wiec lepiej nie ryzykowac ? Wedle starego przyslowia : "po złym panie ,jeszcze gorszy nastanie" :)  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pierdu ,pierdu.Barbie chodzi o dobry stołek i tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram wększość rady to ludzie Pana Wójta, ale nie myślałem, że aż taka :) . To Wójtowi nikt nie mógł przeszkadzać w rządzeniu, mógł robić co tylko chciał - ale on nie chciał, liczył na drapane. Teraz sam się drapie w głwę, jak to będzie ...... :lol: ?
Jeśli to prawda to rzeczywiście nic nie stało na przeszkodzie żeby kilku spraw dopilnować. Wygląda na to, że w samorządzie też można egzystować jak obecni rządzący w Stolicy. Niestety sfrustrowani ludzie mogą podziękować takiej ekipie w jednych i drugich wyborach. Swoją drogą zastanawia mnie brak obecności kandydatów chociażby na popularnym facebooku. Mogliby tam się za darmochę zaprezentować i chociaż młodzież z Rybczewic mogłaby sobie zdanie wyrobić. Byłoby to łatwiejsze niż organizacja wiejskich spotkań :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram wększość rady to ludzie Pana Wójta, ale nie myślałem, że aż taka :) . To Wójtowi nikt nie mógł przeszkadzać w rządzeniu, mógł robić co tylko chciał - ale on nie chciał, liczył na drapane. Teraz sam się drapie w głwę, jak to będzie ...... :lol: ?
  No proszę ,wszystkowiedzący (ca) szima nie wiedział jaki jest układ sił w Radzie Gminy.Niesłychane :P Szima ,nie odpowiedziałeś mi dlaczego nie kandydujesz na wójta albo chociaż radnego ,miast kozaczyc na forum? Czyżbys miał samokrytyczną świadomośc że w realu nic nie znaczysz? :) Współczuję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czas Pana wójta się kończy, miał dwie kadencje na swoje rządy ...  i nic. Trzeba dać sznsę innym !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  No proszę ,wszystkowiedzący (ca) szima nie wiedział jaki jest układ sił w Radzie Gminy.Niesłychane :P Szima ,nie odpowiedziałeś mi dlaczego nie kandydujesz na wójta albo chociaż radnego ,miast kozaczyc na forum? Czyżbys miał samokrytyczną świadomośc że w realu nic nie znaczysz? :) Współczuję.  
Nie wiedziałem, że aż tylu radnych jest podporządkowanych Panu Wójtowi,Ty wiedziałeś i nic nie pisałeś bo po co mówić jeszcze Pan Wójt nakrzyczy i paluszkiem pogrozi :lol: a tak coś za plecami wszystkich wpadnie ;) , ja potrafię przyznać ,że czegoś nie wiem, czego nie można powiedzieć  Tobie i naszym Wójcie :lol: .Co do kandydowania to nie można robić wszystkiego, Ja i tak dużo robię w naszej gminie i pewnie  mnie znasz, trzeba dać szansę wszystkim którzy chcą się wykazać, szczególnie ludziom młodym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szima,nie podporządkowanych tylko popierających.Wójt nie ma żadnych instrumentów by siłowo sobie spacyfikowac radnych .Bez przesady.Chcą ,to popierają . Kogo mają popierac ? Awanturników i peselowskich pieniaczy co chcą wrócic do starych przywilejów ? To se ne wrati ,jak powiadają Czesi ;) Wójta ja się nie boję ,bo jestem jego starym kumplem.Mnie też pewnie znasz ,byłem kiedyś i radnym i członkiemZarządu i Wiceprzewodniczącym Rady...A ty co takiego robisz dla Gminy  ,oprócz krytykowania terazniejszej władzy ? :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szima,nie podporządkowanych tylko popierających.Wójt nie ma żadnych instrumentów by siłowo sobie spacyfikowac radnych .Bez przesady.Chcą ,to popierają . Kogo mają popierac ? Awanturników i peselowskich pieniaczy co chcą wrócic do starych przywilejów ? To se ne wrati ,jak powiadają Czesi ;) Wójta ja się nie boję ,bo jestem jego starym kumplem.Mnie też pewnie znasz ,byłem kiedyś i radnym i członkiemZarządu i Wiceprzewodniczącym Rady...A ty co takiego robisz dla Gminy  ,oprócz krytykowania terazniejszej władzy ? :P
Pewnie,że popierających i jeszcze za darmo :lol:  i bez jakichkolwiek powiązań. Sprawdź powiązania w radzie , jak siedziałeś tam gdzie piszesz to więcej nie muszę mówić. I ty piszesz , że stare się nie wróci jak u nas właśnie nic się nie zmieniło na nowe :lol:. Ale ty przecież jesteś stary kumpel Wójta to możesz spać spokojnie, wszystko możesz,  ;),  a jak trzeci raz społeczeństwo nie da się w konia zrobić :lol: ups. Jak piszesz prawdę o swojej przeszłości to dobrze się znamy i nie wiem za co tak obstajesz za Wójtem. Sam najlepiej wiesz co dzieje się na sesjach i w gminie bo masz tam swojego.... ;) . Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szima, nie odpowiedziałeś mi jak zwykle na pytanie :co ty takiego dobrego robisz dla tej gminy ? Ja napisałem kim bylem i co robiłem ,a ty ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szima, nie odpowiedziałeś mi jak zwykle na pytanie :co ty takiego dobrego robisz dla tej gminy ? Ja napisałem kim bylem i co robiłem ,a ty ?
 Ja piszę  o sytuacji naszej gminy i wyrażam opinię jak każdy mieszkaniec  tyle że ja w sieci i to mogę robić. Drażni Cię , że piszę niewygodną prawdę .  Dlaczego nie wypowiesz się o radzie, przecież powinieneś się do tego odnieść jako stary fachowiec , przecież  masz doświadczenie jako samorządowiec, czy ta rada twoim zdaniem była obiektywna. Bo ja uważam że nie. Począwszy od samej góry ;). 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dalej nie odpowiedziałes na moje pytanie co takiego dobrego robisz dla gminy ? Zaczynam podejrzewac że  raczej nie masz się czym pochwalic :) albo brakuje ci odwagi by nie  zostac zdemaskowanym.No i kto jest tu strachliwy? :D Oczywiście rozumię,że łatwiej ci kozaczyć w sieci gdy jest się anonimowym.Trole i hejterzy tak mają :P    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dalej nie odpowiedziałes na moje pytanie co takiego dobrego robisz dla gminy ? Zaczynam podejrzewac że  raczej nie masz się czym pochwalic :) albo brakuje ci odwagi by nie  zostac zdemaskowanym.No i kto jest tu strachliwy? :D Oczywiście rozumię,że łatwiej ci kozaczyć w sieci gdy jest się anonimowym.Trole i hejterzy tak mają :P
Po  twoim tonie wypowiedzi zaczynam wnioskować, że jesteś człowiekiem z rady gminy i bliskim współpracownikiem Wójta. :ph34r:  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po  twoim tonie wypowiedzi zaczynam wnioskować, że jesteś człowiekiem z rady gminy i bliskim współpracownikiem Wójta. :ph34r:  łe
  a gdyby nawet...to co ? strach cię obleciał ? a taki byłeś mocny w gębie ! :lol: :lol: :lol:  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dalej nie odpowiedziałes na moje pytanie co takiego dobrego robisz dla gminy ? Zaczynam podejrzewac że  raczej nie masz się czym pochwalic :) albo brakuje ci odwagi by nie  zostac zdemaskowanym.No i kto jest tu strachliwy? :D Oczywiście rozumię,że łatwiej ci kozaczyć w sieci gdy jest się anonimowym.Trole i hejterzy tak mają :P
To proszę odpowiedz na moje pytania: jakie wykszałcenie ma wojt kwiatosz? :o dlaczego na stronie urzedu nie ma informacji za 2013 r o oswiadczeniach majątkowych ? :( dlaczego nie ma tresci uchwał ? :huh: ile gmina przeznacza na realizację funduszu sobieskiego? :angry: cdn. :) powodzenia :wub:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To proszę odpowiedz na moje pytania: jakie wykszałcenie ma wojt kwiatosz? :o dlaczego na stronie urzedu nie ma informacji za 2013 r o oswiadczeniach majątkowych ? :( dlaczego nie ma tresci uchwał ? :huh: ile gmina przeznacza na realizację funduszu sobieskiego? :angry: cdn. :) powodzenia :wub:
 i ty sobie myślisz że będziesz mnie przepytywał ?A kim ty jesteś ? dziecko drogie :D idz już spac ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie dostałem pozytywną decyzję od wójta co do wykonania przydomowej oczyszczalni ścieków. Chyba się zaczęła kampania wyboracza...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a gdyby nawet...to co ? strach cię obleciał ? a taki byłeś mocny w gębie ! :lol: :lol: :lol:  
To to , że prawdopodobnie Ty  byłeś współtwórcą zadłużenia gminy razem z Wójtem, miałeś realny i bezpośredni wpływ na uchwały rady przez 8 lat , grałeś pierwsze skrzypce w radzie. Prawdopodobnie  jesteś odpowiedzialny za obecny stan nasze gminy. :) Gdzie pozyskane środki unijne chociażby na świetlice wiejskie ( Piaski 5 świetlic), dwie w przygotowaniu. Skoro tak super rządziłeś to dlaczego  nie  chwalisz się  swoimi osiągnięciami jako samorządowiec :lol:  , teraz może chcesz zostawić swojego przyjaciela Mirka  i dać dyla jak szczur :blush:  (kapitan ostatni opuszcza tonący okręt), co strach cię obleciał :lol: ? Ja nie jestem mocny w gębie ;)  tylko czytam o osiągnięciach innych  , odnoszę to do naszych Rybczewic  i dzielę się na forum. Pozdrawiam  i czekam na długą listę  osiągnięć naszej bezradnej rady i Wójta na przestrzeni ostatnich 8 lat :).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
:lol: :lol: :lol: Najwyrazniej mylisz mnie z kims innym . :lol: :lol: :lol: Urocze :P Ty nie chcesz odpowiedziec mi na  jedno tylko pytanie ,a mnie zadajesz po kilka i chcesz żebym ci odpowiadał ??? żartujesz ? :wacko:  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 62

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...